Kaslarımızda zaman içinde gevseklik ve sarkmalar gozlenir. Gevşeyen kas grubunun elektriksel stuyarılar veren makineler yardımı ile yaptırılan pasif egzersiz güvenli bir uygulamadır. Yüz kaslarının egzersizleri ile kaslardaki sarkmalar  toparlanır kas yapısı sıkılaştırılır.

Kliniğimizde myolifting uygulaması, mikroplus cihazi ile yapilmaktadir. Bu cihaz da 4 degisik dalga boyu ile tedavi uygulanmaktadir. 01- 2000HRZ arasi degisebilen frekans uygulamaktadir. Uygulama sirasinda degisebilen kasilma ve rahatlama zamanı gözlenir. Uygulama alanındaki Kaslar kuvvetlenir. Vücudumuzun tüm alanlarına uygulanabilir( goz cevresi dahil). Stres ve gerginlik üzerinde iyilestirici etkisi vardir. Atrofiye ugramış yani zayıflamış- kücülmus kasların toparlanmasi ve kasların elastikiyet ile güclenmesini sağlar.

Kaşlar asağıda belirtilen sekillerde uyarilir:

1)     Kimyasal yollarla

2)     Masaj ile

3)     Elektrik akimi ile

4)     Isık dalgaları ile

5)     Isı dalgalari ile

6)     Islak ısı yardımı ile( buhar, buharla isitilmis havlu)

7)     Sinir uyarılması yolu ile

Mikroplus ayni anda bircok etki ile kimyasal, masaj, elektrik akimi ve sinir uyarilmasi ile kaslar uzerinde uyarici ve iyilestirici etki gosterir.

Myolifting uygulaması sonucu ciltte oluşan değişiklikler şunlardır.;

Mikroplus cihazi hastalarin vücut, kas yapisi odem ve yag oranlari göz önüne alinarak en uygun tedaviyi secme imkani sunar. Örnegin kas yapısı zayif ise, veya yagllanma problemi varsa yada odem sorunu varsa buna gore uygun dalga boyleri ile calisilir.

Myolifting tedavisi ile ağrısız, lekesiz iz bırakmazsızın hemen işe ve sosyal hayata dönebilirsiniz. Aynı zamanda sizdeki iyileşme ve değişikliklerin gözle görünür olduğunu göreceksiniz. Yüzünüz, boynunuz, kol gevşekliklerinizin, dizüstü gevşekliklerinin ve gozalti torbalarinizin azalmis oldugunu gozleyeceksiniz. Sırttaki sarkıklıklarınız yani vücudunuzun sekilenmeye başlar.


Daha detaylı bilgi almak için Etiler Levent’te bulunan Estetik Plastik ve Rekonstrüktif kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Nispetiye cad. Levent  1Apt : No:34 Daire: 1Levent – Beşiktaş – İstanbul  Turkey

Tlf: 0545 861 91 62 – 0212 351 54 78

www.drhanifekinoglu.com

www.raananestetik.net

info@drhanifeakinoglu.com