Hızlı titreşim ve iterek sıkıştırma yöntemi ile yağların ve selülitli bölgelerin bu mekanik parçalanma etkisi ile yakılmasını sağlar. Uygulama sırasında özel selulit ürünleri ve yağların parçalanmasını arttırıcı nemlendiriciler ve  zayıflama ürünlerinin uygulama alanında kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken ve atik urun olan laktik asidin atılmasını sağlar. Bu uygulama ile kan dolaşımı hızlanır, ciltte çizgilenmeler vede incelmeleri azaltır ve cilde esneklik sağlar, cilt kalitesini arttırır. G5 masajı uzun yıllardır özellikle bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Bilinen hiç bir yan etkisi yoktur. Uzun yıllar kullanılmasına bağlı olarak güvenirliği ispatlanmıştır.  Bu uygulama sonrasında kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanır. Bu uygulama özellikle pasif jimnastik ile kombine edildiğinde vücudun ısınmasını ve yağ yakmaya daha erken başlamasını sağlıyor. G5 Masajı tüm vücuda uygulanabiliyor. Özellikle kalça, üst bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılabiliyor.

Diğer bölgesel zayıflama, selülit giderme makinelerine göre en az zarasız vede ağrısız, iz bırakmayan uygulamalar arasındadır.

G5 Masajının Faydaları Nelerdir?


Daha detaylı bilgi almak için Etiler Levent’te bulunan Estetik Plastik ve Rekonstrüktif kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Nispetiye cad. Levent  1Apt : No:34 Daire: 1Levent – Beşiktaş – İstanbul  Turkey

Tlf: 0545 861 91 62- 0212 351 54 78

www.drhanifekinoglu.com

www.raananestetik.net

info@drhanifeakinoglu.com